Ochrona

Oferta

USŁUG OCHRONY FIZYCZNEJ

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością przedstawiam prezentację firmy „ELPOSERWIS” oraz ofertę dotyczącą  usług ochrony mienia, jednocześnie potwierdzając zainteresowanie i gotowość świadczenia dla Państwa usług.

Jako jedna z firm ochrony w Polsce posiadamy doświadczenie i wiedzę, wsparte potencjałem kadrowym, ekonomicznym i technicznym, które są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa Państwa firmy.

Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania związane z wysoką jakością i skutecznością usług ochrony oraz komfortem codziennej współpracy.

Mamy nadzieję, iż niniejsza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, dając okazję do dalszych, szczegółowych rozmów oraz nawiązania współpracy z korzyścią dla obu stron.

Kluczowe informacje o Firmie

Firma „ELPOSERWIS” – Spółka z ograniczona odpowiedzialnością powstała w 2002 roku, w wyniku restrukturyzacji Elektrowni Połaniec z istniejących w tym czasie wydziałów. Od 2004 roku głównym udziałowcem Spółki Elposerwis jest DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o. Początkowo działalność firmy ukierunkowana była głównie na świadczenie prac porządkowych na obiektach produkcyjnych, biurowych i terenach otwartych Elektrowni.

 

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę osobową świadczącą usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i sprzętu. Różnorodne zaplecze sprzętowe pozwala na szybką realizację wykonania usługi zakontraktowanych prac. W 2016 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy  zgodnie z normą OHSAS 18001:2007 – w miesiącu  luty 2020 roku zastąpiony przez System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg normy ISO_45001_2018_PL.

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientowi najwyższej jakości usług, które zaspokoją indywidualne potrzeby w najniższej cenie, najdogodniejszym czasie oraz najlepszej formie. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego personelu, korzystamy z najlepszych środków czystości, maszyn i sprzętu. Wiemy, iż oczekiwania Klientów są różne, dlatego proponujemy ustalenie indywidualnego harmonogramu sprzątania. Jesteśmy przekonani, że nasz potencjał pozwala na przedłożenie oferty spełniającej Państwa oczekiwania.

Stacjonarna ochrona fizyczna

Dział Ochrony w „ELPOSERWIS”  zajmuje się̨ prowadzeniem na terenie całej Polski szeroko rozumianych usług ochrony osób i mienia na rzecz firm mających na celu prewencję, aktywną ochronę osób i mienia, czynne interwencje oraz nadzór nad systemami zabezpieczenia technicznego.

Zadania realizowane są przy pomocy wykwalifikowanych pracowników ochrony wyposażonych adekwatnie do zagrożeń  i wymagań klienta (broń palna, środki przymusu bezpośredniego, środki ochrony osobistej i łączności, pojazdy). Pracownicy ochrony posiadają̨ wsparcie zmotoryzowanych patroli interwencyjnych Realizując usługę ochrony fizycznej korzystamy z autorskich rozwiązań technicznych, co podnosi bezpieczeństwo naszych Klientów. Oferujemy ochronę fizyczną w całym spektrum obiektów, od jednostek wojskowych, poprzez ochronę obiektów przemysłowych, centrów logistycznych, osiedli mieszkaniowych, placów budów i budynków użyteczności publicznej.

Usługi fizycznej ochrony realizujemy poprzez:

 • Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne. Zabezpieczenie obiektów obowiązkowej ochrony o szczególnym znaczeniu dla obronności państwa. Usługę realizują wyselekcjonowane grupy pracowników posiadające kwalifikacje pracowników ochrony wraz z pozwoleniem na broń i poświadczeniami bezpieczeństwa o najwyższych klauzulach.
 • Ochrona zgodna z Instrukcją Bezpieczeństwa. Usługa świadczona na podstawie indywidualnie opracowanego systemu ochrony stworzonego w oparciu o przeprowadzony audyt bezpieczeństwa. Dla każdego z naszych Klientów opracowujemy Instrukcję Bezpieczeństwa, której celem jest ustalenie wymagań w zakresie organizacyjnym, technicznym i porządkowym, jakie należy stosować w ochronie danego obiektu dla poprawy skuteczności zadań ochrony lub w celu stworzenia nowatorskich rozwiązań dla danego Klienta.
 • Serwis recepcyjny. Profesjonalna obsługa recepcji realizowana przez pracowników o wysokim poziomie kultury osobistej, prezencji i kwalifikacjach. Wykonywanie czynności związanych z pracami biurowymi, zarządzanie korespondencją, rozmowami telefonicznymi, gospodarką kluczami, obsługą gości obcojęzycznych.

Na życzenie Klienta sporządzamy Plan Zabezpieczenia Imprezy Masowej wymagany do uzyskania pozwolenia na jej organizację. W pełni profesjonalna ochrona uwzględniająca charakter i potencjalnych odbiorców imprezy, ścisłe współdziałanie z organizatorem imprezy a także ze służbami miejskimi: Policją, Strażą Miejską, Państwową Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym, jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług w tym zakresie.

 

Systemy Zabezpieczeń Technicznych

Projektujemy, wykonujemy i utrzymujemy systemy bezpieczeństwa, w tym posiadające dedykowane rozwiązania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii ochrony. Posiadamy certyfikowanych i doświadczonych audytorów oraz instalatorów. Integrujemy systemy ochrony.

Usługi technicznej ochrony mienia realizujemy poprzez zastosowanie:

Telewizja przemysłowa i monitoring CCTV. Tradycyjne instalacje CCTV w oparciu o rejestratory cyfrowe, kamery cyfrowe pracujące w strukturach IP (możliwość bezpiecznej zdalnej kontroli i nadzoru systemów z dowolnego miejsca na świecie).

Systemy kontroli dostępu. Bramki ruchu pieszego (tripody, bramki), implementacja rozwiązań KD opartych o karty zbliżeniowe, systemy identyfikacji dalekiego zasięgu (RFID UHF), biometryczne itd., szlabany automatyczne wraz z systemami rozpoznawania tablic rejestracyjnych, systemy awizowania (kolejkowanie dostaw, pojazdów).

Systemy alarmowe (SSWiN – Sygnalizacja Włamania i Napadu). Centrale alarmowe wraz z szeroką gamą czujek ruchomych, kontroli obwodowej, przetwarzania sygnałów technicznych (ciśnienia, temperatury, wody, gazu, itd.

 

Sposób świadczenia usługi ochrony w ELPOSERWIS:

 

Zaufali nam:

Zadowolenie Klienta jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi ochrony mienia były najwyższej jakości. Wiele polskich zaufało naszemu, doświadczeniu – mamy nadzieję, że  również Państwa Firma znajdzie się wśród naszych Klientów.

Lista kluczowych Klientów:

 • Enea Połaniec S.A
 • PGNiG TERMIKA S.A.
 • PGE Energia Ciepła S.A.
 • GePower Sp. z o.o.
 • Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.
 • Elektrownia Jaworzno
 • Elektrownia Rybnik
 • ZTE Połaniec
 • CTL Maczki-Bór S.A.
 • CTL Logistic
 • Huta Celsa Ostrowiec Świętokrzyski
 • Enea Bioenergia Sp. z o.o.
 • Polimex Mostostal
 • Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. z siedzibą w Grzybowie
 • Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
 • Elpologistyka Sp. z o.o.
 • Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o.
 • ENREM Sp. z o.o.
 • Elpobud Sp. z o.o.

*referencje dostępne na życzenie Klienta

Kontakt w sprawie oferty cenowej:

ELPOSERWIS Sp. o.o.

Zawada 26, 28-230 Połaniec

Tel.: +48 15 865 62 70

Email: handel@elposerwis.pl

Web: https://elposerwis.pl/

Podstaw prawna usług ochrony – Koncesja na usługi ochrony dla Elposerwis  (Pobierz plik)

Wróć do góry